A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined index: HTTP_ACCEPT_LANGUAGE

Filename: views/head.php

Line Number: 68

ice-cream by weight

8 €

  • 1
3-4 people
up to 4 tastes

12 €

  • 1
  • 2
4-6 people
up to 5 tastes

24 €

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
8-10 people
up to 6 tastes

Note!

Why are the prices approximate?

Our ice-cream by weight is sold at 16 € per kg. After the preparation of the tub the ice-cream is weighed, to know the exact cost.

The whipped cream is sold separately at 17 € per kg. The approximate prices shown do not include the whipped cream.

top